Kamerové systémy - CCTV

 

Kamerový systém umožňuje sledování dění v zájmových zónách sledovaného prostoru z dohlížecího centra. Pomocí vhodně rozmístěných kamer lze úspěšně identifikovat osoby, vozidla a jiné objekty, pohybující se ve snímané scéně. Mimo sledování záběrů v reálném čase je nezbytnou součástí kamerového systému také záznamové zařízení, které slouží pro archivaci a následné přehrávání zaznamenaných událostí. Záznamová zařízení umožňují připojení k Internetu a uživatel má tedy možnost přistupovat k živému obrazu či záznamu pomocí standardního webového prohlížeče z jakéhokoli místa na světě prostřednictvím Internetu.

Systémy CCTV lze využít např. ke sledování vnějšího obvodového pláště objektu, vnitřních prostor objektů, sledování přístupů do objektů či detailní sledování činností v kritických místech (pokladny, trezory, čerpací stanice, herny, směnárny, speciální výroba atd.). Systémy lze využít nejen jako součást bezpečnostních aplikací, ale také při sledování technologických procesů, dopravy atd...

 

 

Základním stavebním prvkem, který výrazně ovlivní kvalitu celého systému je kamera. Ta může být černobílá nebo barevná. Součástí kamery je vhodný objektiv, kterým lze nastavit požadovanou šířku záběru a tím i velikost scény - tedy zda nás zajímá přehled situace nebo detail. Dalším z určujících parametrů pro kvalitní záběr jsou světelné podmínky na snímané scéně. Jim je nutné přizpůsobit výběr kombinace kamery a objektivu. Pokud je intenzita světla v daném místě nízká, je nutné přistoupit k nasvícení scény. To lze provést buď běžným zdrojem bílého světla, nebo infračerveným reflektorem.

Novým trendem v oblasti CCTV jsou IP technologie. Mezi jejich hlavní výhody patří, že jsou flexibilní, výkonné a zajišťují širokou škálu možností designu vašeho zabezpečovacího systému. Jednoduše připojíte webovou (síťovou, IP) kameru (nebo video server, který je připojen k analogové kameře) přímo k počítačové síti, kabelem nebo i bezdrátově, a máte přístup k živým video záběrům přímo z vašeho počítače, pomocí standardního webového prohlížeče na lokální síti nebo z jakéhokoli místa na světě prostřednictvím Internetu.

 

 

Společnost COMMSYS TECHNOLOGY s.r.o. Vám také nabízí pronájem kamerového systému CCTV za účelem např. hlídání stavby, staveniště, mimořádné události apod.. Kamerový systém Vám nainstalujeme, nastavíme a až budete chtít pronájem ukončit, systém demontujeme a odvezeme. Pronajmout lze systém CCTV až do celkového počtu 16-ti kamer!!!

 

                                                                         

 

Pro instalace kamerového systému CCTV používáme vysoce kvalitní a praxí ověřenou techniku, která splňuje ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a spolehlivost. Instalujeme CCTV systémy předních světových výrobců, jako např. DALLMEIER, AXIS, AXEMAX, CNB, JVC, PINETRON, MOBOTIX, INTELLEX, PELCO a celé řady dalších.

 

                                                                                              

 

                                                                                            

 

 

                                                                   

 

 

 

 

<<< Zpět na přehled služeb