Zajišťujeme montáže rozvodů společné antény (STA), všech typů televizních a satelitních antén. Dovoz zařízení až na místo zakázky, montáže stožárů, renovace a montáž televizních antén, měření signálu, TV rozvody atd. . .

Rozsah dodávky je od anténního systému přes aktivní technologii hlavní stanice, koaxiální rozvody až po koncové zařízení (DVB-T přijímače, DVB-S přijímače, TV přijímače, dekódovací moduly, karty). Práce zahrnuje montáž stožáru, montáž antén, popřípadě montáž satelitu, oživení a nastavení domovního zesilovače, montáž rozvodů koaxiálních kabelů do jednotlivých účastnických zásuvek. Dále pak připojení a naladění televizních přijímačů a finální předvedení zákazníkovi.

 

Pro větší objekty, např. hotely, nemocnice, ubytovny apod. zajišťujeme komplexní služby na klíč. Jedná se o prvotní měření signálu v daném místě, návrhu nejefektivnějšího řešení technologie pro daný objekt až po následnou dodávku a montáž a zprovoznění celého systému.

 

Dále naše společnost nabízí dodávky a montáže domácích telefonů a videotelefonů pro všechny druhy budov (od administrativních, panelových až po menší bytové a rodinné domy)..